• slide_POW.jpg

Siatkarskie emocje

8.10.2021 dzięki ogromnej uprzejmości klubu kibica Projektu Warszawa, mogliśmy wziąć udział w pięknym spotkaniu sportowym. W  godzinach wieczornych , wyjechaliśmy do Warszawy, aby  w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar kibicować naszej drużynie czyli grupie Projekt Warszawa. Dla niektórych był to pierwszy raz kiedy mogli kibicować w tak pięknym obiekcie jakim jest hala sportowo – widowiskowa. Dzieci i młodzież podczas spotkania nie kryły emocji, jakie przeżywali. Śmiało wymachiwali flagami klubu, kibicowali, dawali doping.  Spotkanie Projektu Warszawy z Cuprum Lubin zakończył się wygraną naszej drużyny. Serdecznie dziękujemy p. Dariuszowi Żebrowskiemu  z klubu kibica, za zorganizowanie dla nas  tak  wspaniałej sportowej wycieczki.

 st. wych. Koordynator - Dorota Matecka

               

 

BIP


© 2021 | Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza ATRIA | Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza ANTARES

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok