• heart.jpg
  • slide1.jpg

Rodzinny piknik

W dniu 19 czerwca 2019 r po raz kolejny świętowali wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach oraz dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu sochaczewskiego wraz z rodzinami na pikniku rodzinnym organizowanym na terenie placówki w Giżycach.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości przez panią Dyrektor Placówki Kamilę Gołaszewską - Kotlarz, panią Dyrektor PCPR Katarzynę Kajak, pana Wicestarostę Tadeusza Głuchowskiego, panią Skarbnik Teresę Pawelak oraz panią Dyrektor SP w Giżycach Elżbietę Kopka, którzy to obdarowali wszystkie dzieci słodyczami. 
Na dzieci czekało szereg atrakcji: dmuchane zamki i tory przeszkód, trampoliny, basen z kulami wodnymi. Panie animatorki prowadziły zabawy tj.: malowanie buziek, przeciąganie liny, taniec w sztucznym śniegu, gimnastyka z hula hop. Były także warsztaty z robienia kolorowej waty cukrowej. Oczywiście jak co roku Pani Basia prowadziła karaoke. Odwiedzili nas pasjonaci legendarnych Fiatów 126p z klubów Teresińskie Fiaty 126p oraz Mały Książę Camel 126p . Na wszystkich uczestników pikniku czekała pyszna grochówka, kiełbaska, kaszanka oraz liczne słodkości.
Po ponad trzygodzinnej zabawie dzieci usatysfakcjonowane, ale i zmęczone położyły się do łóżek. 

facebook_page_plugin

© 2018 powgizyce.pl

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok