• heart.jpg
  • slide1.jpg

OBIAD Z GWIAZDAMI

       Dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Giżycach  po raz pierwszy zostały zaproszone i w dniu  3 lutego br. wzięły udział we wspaniałej akcji charytatywnej - był to XIII Noworoczny Obiad z Gwiazdami.  Jak co roku wydarzenie to zgromadziło tłumy gwiazd, które w restauracji Jeff’s na Polach Mokotowskich w Warszawie sprawiały ogromną radość setkom wychowanków z Domów Dziecka z całego kraju.
Pomysłodawcami tego niezwykłego wydarzenia są Verena i Artur Jarczyńscy. Na imprezę zaproszono około 300 dzieci z domów dziecka z całego kraju. Podczas tej imprezy gwiazdy wcieliły się w kelnerów i serwowały milusińskim posiłki. Dzięki wsparciu sponsorów i organizatorów gwiazdy spełniały życzenia nie tylko naszych dzieci.

       W rolę przystojnych kelnerów i kelnerek wcielili się: Małgorzata Socha, Michał Piróg, Ryszard Kalisz, Ewa Szabatin, Beata Chmielowska- Olech, Maria Niklińska, Maciej Orłoś, Joanna Racewicz, Leszek Stanek, Karolina Szostak, Eliza Gwiazda, Iwona Węgrowska, Jakub Wesołowski, Marcelina Zawadzka, Artur Szpilka, Tomasz Ciachorowski, Monika i Zbigniew Zamachowscy, Mandaryna, Beata Tadla, Klaudia Halejcio, Julia Wróblewska i wiele, wiele innych artystów.

Po miło spędzonych chwilach w towarzystwie celebrytów i artystów dzieci udały się do Pałacu Prezydenckiego na pyszny deser i zwiedzanie Pałacu.

                                                                                B.Kucharska, M.Siekiera, L.Szcześniak

 

facebook_page_plugin

© 2018 powgizyce.pl

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok